Informacje o projekcie

Dolnośląski Park Innowacji i Nauki z dniem 1 listopada 2016 r. rozpoczął realizację projektu „Partnerstwo na rzecz rozwoju dolnośląskich MMŚP i ich pracowników” w partnerstwie z pięcioma podmiotami:

Agencją Rozwoju Regionalnego „ARLEG” S.A. z Legnicy – Lider Projektu
Dolnośląską Agencją Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. z Wrocławia
Karkonoską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. z Jeleniej Góry
Agencją Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. z Nowej Rudzie
Wrocławską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. z Wrocławia

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś Priorytetowa 8 – Rynek pracy, Działanie 8.6 – Zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw i przedsiębiorców z sektora MMŚP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020

Okres realizacji projektu: 1 listopad 2016 r. - 31 lipiec 2019 r.
Całkowita wartość projektu:  43 524 945,59 PLN

Głównym celem projektu jest poprawa/wzrost konkurencyjności dolnośląskich MMŚP poprzez zapewnienie sprawnego systemu dystrybucji środków finansowych przeznaczonych na wspieranie rozwoju przedsiębiorców i ich pracowników.

Cele szczegółowe:
- objęcie usługami rozwojowymi 1402 MMŚP;
- objęcie wsparciem 4120 osób pracujących w MMŚP, łącznie z prowadzącymi działalność na własny rachunek, w tym 486 osób w wieku 50 lat i więcej oraz 1160 osób o niskich kwalifikacjach;
- zrealizowanie dzięki udziałowi w projekcie własnych celów rozwojowych 1262 przedsiębiorstw MMŚP
- uzyskanie kwalifikacji bądź nabycie kompetencji przez 3707 osób pracujących w MMŚP

Dokumenty do pobrania

 

NABÓR W 2019 r. DO PROJEKTU „PARTNERSTWO NA RZECZ ROZWOJU DOLNOŚLĄSKICH MMŚP I ICH PRACOWNIKÓW”.


DOLNOŚLĄSKI PARK INNOWACJI I NAUKI S.A. informuje, że w dniu 4 marca 2019 r.  zostanie wznowiony nabór formularzy zgłoszeniowych przez DOLNOŚLĄSKI PARK INNOWACJI I NAUKI S.A. dla przedsiębiorstw z sektora MMŚP mających swoją jednostkę organizacyjną na obszarze Subregionu Wrocławskiego (m. Wrocław, powiat wrocławski, trzebnicki, oławski, średzki, oleśnicki, milicki, strzeliński, wołowskim).

Termin naboru (składania) formularzy zgłoszeniowych: od 04-03-2019 r. do wyczerpania środków.

Kwota pozostała do rozdysponowania: 180 000,00 zł.

W przypadku uwolnienia dodatkowych środków zostanie ogłoszony kolejny nabór w ramach niniejszego projektu. Komunikat w tej sprawie zostanie podany do publicznej wiadomości na stronach internetowych Partnerów projektu.
Miejsce naboru (składania) formularzy zgłoszeniowych: siedziba DOLNOŚLĄSKIEGO PARKU INNOWACJI I NAUKI S.A., budynek BUSINESS HOUSE, ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 4, 52-326 Wrocław, V piętro, w godz.: 08:00-15:00.

 

 

Uprzejmie informuję, że W DNIU 4 MARCA 2019 r. O GODZINIE 08:41 DOLNOŚLĄSKI PARK INNOWACJI I NAUKI S.A. WSTRZYMAŁ nabór formularzy zgłoszeniowych dla przedsiębiorstw z sektora MMŚP mających swoją jednostkę organizacyjną na obszarze Subregionu Wrocławskiego z uwagi na wyczerpanie środków w ramach projektu PARTNERSTWO NA RZECZ ROZWOJU DOLNOŚLĄSKICH MMŚP I ICH PRACOWNIKÓW.
W przypadku uwolnienia dodatkowych środków zostanie ogłoszony kolejny nabór w ramach niniejszego projektu. Komunikat w tej sprawie zostanie podany do publicznej wiadomości na stronach internetowych Partnerów projektu.
Dodatkowo przypominam, że w 2019r. wstrzymana jest również rekrutacja dla przedsiębiorców z subregionu wałbrzyskiego i jeleniogórskiego. Natomiast formularze zgłoszeniowe na bieżąco są przyjmowane w subregionie legnicko-głogowskim.

 

Uprzejmie informuję, że W DNIU 12 MARCA 2019 r. DOLNOŚLĄSKI PARK INNOWACJI I NAUKI S.A. WSTRZYMAŁ nabór formularzy zgłoszeniowych dla przedsiębiorstw z sektora MMŚP mających swoją jednostkę organizacyjną na obszarze subregionu legnicko-głogowskiego z uwagi na wyczerpanie środków w ramach projektu PARTNERSTWO NA RZECZ ROZWOJU DOLNOŚLĄSKICH MMŚP I ICH PRACOWNIKÓW.
W przypadku uwolnienia dodatkowych środków zostanie ogłoszony kolejny nabór w ramach niniejszego projektu. Komunikat w tej sprawie zostanie podany do publicznej wiadomości na stronach internetowych Partnerów projektu.
Dodatkowo przypominamy, że w 2019r. wstrzymana jest również rekrutacja dla przedsiębiorców z subregionu wałbrzyskiego i jeleniogórskiego.

do góry strony

Kontakt

Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A.
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 4
52-326 Wrocław
Tel. +48 71 725 42 44
Fax +48 71 725 42 44
e-mail: sekretariat [at] dpin.pl
Napisz do nas

Social media